S.S.S

HMSA (HazirMakaleSatinAl.com) Nedir?

Makale üreticilerinin para kazanma ihtiyacını karşılaması ve makale ihtiyacı olanların makale ihtiyaçlarını karşılaması için kurulan bir web sitesidir.

 

Üyelik Bilgilerimi Neden Doğru Girmem Gerek?

Üyelik bilgilerinizi doğru girmenizin önemi, makale ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler ve sipariş teslim sürecinde ve son olarak Yazar Ödeme İşlemleri daha sağlıklı gerçekleşmesi için.

 

Nasıl Hazır Makale Satın Alabilirim?

Hazır makalelerini satın alabilmeniz için ilk önce makale satıcılarının yani yazarların makale üretip satışa sunmaları gerekmektedir. Daha sonra siz Hesabım bölümünden Kredi Yükle tıklayarak kredi satın alabilirsiniz. Daha sonrasında o krediler ile hazır makaleleri satın alabiliyorsunuz.

 

Hazır Makaleler Özgün Müdür?

HMSA (HazirMakaleSatinAl.com)'da ki tüm makaleler ekibimizdekiler tarafından manuel olarak özgünlük testine tabi tutmaktayız. %5 Özgün olmayan bir makaleye denk geldiğimizde o makaleyi onaylamıyoruz ve makale yazarını süreli olarak cezalandırıyoruz.

 

Kredi (TL) Nasıl Yüklenir?

Kredi (TL) Yüklemeniz için size 2 seçenek sunuyoruz. İster Kredi Kartı ile ödeme ister EFT ile ödeme seçeneği sunuyoruz. İlk olarak Kredi yükleyebilmeniz için Hesabım kısmından Kredi Yükle kısmına tıklıyoruz. Daha sonra alacağınız miktarı listeden seçiyorsunuz. Daha sonra sizi Kredi Kartı bölümüne aktarıyor, aktarım bitirildikten sonra ödeme işlemlerini gerçekleştiriyorsunuz. Daha sonrasın da ödeme işlemlerini bitirdiğinizde Ödeme Bildirimi yapıyorsunuz. Ekibimiz tarafından incelendikten sonra Krediniz hesabınızda olmuş oluyor.

 

Nasıl Makale Satabilirim ?

Üyeliğinizi oluşturduktan hemen sonra menü kısmında Makale Oluştur tıklayarak. Kendi makalenizi oluşturduktan hemen sonra satış için ekibimize gönderiyorsunuz incelemeye alındıktan sonra hemen onay verilip satış için makalenizi sitemiz de yayınlıyoruz.

 

Makalelerim Ne Kadar Sürede Onay Alır ?

Onayımıza gelen makaleleri özgünlük kontrolünden geçirdikten hemen sonra %100 özgün ise hemen anında onay vermekteyiz. Eğer %1 Gibi bir oranda olsa makaleleri onaylamıyoruz.

 

Bakiyem Ne Kadar Olduğunda Ödeme Talep Edebilirim?

Bakiyeniz 30 TL olduğu zaman. Hesabım kısmından, Destek Oluştur bölümüne Ödeme Talebi diye konu başlığı yazdığınız takdir de. İncelemeye alındıktan 1 hafta sonra hesabınıza paranız yatacaktır.

 

Şifremi Unuttum Ne Yapmam Gerek?

Şifresini unutan üyelerimiz Anasayfa da bulunan Şifremi Unuttum?! tıklayarak kayıt oldukları mail adresiniz yazarak yeni şifre belirleyebilirler.